Forum Miejscowości Banino

Witam na forum które zostało stworzone z myślą o mieszkańcach Banina.


#1 2014-10-14 15:43:35

Motylek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Zajęcia hobbystyczne w Baninie

Witam serdecznie. Prowadzę w Baninie warsztaty hobbystyczne. Sama interesuję się różnymi ciekawymi twórczymi pasjami, a dodatkowo dużą frajdę sprawia mi kiedy mogę kogoś tym "zarazić". Lubię szyć, ozdabiać różne przedmioty techniką decoupage, ciekawi mnie szydełkowanie i robótki na drutach, kocham też taniec. Ponieważ mieszkam w Baninie oraz mam dwoje dzieci nie bardzo mam czas i energię na dojeżdżanie do Gdańska na różne zajęcia. Dlatego też wymyśliłam sobie, że skoro nikt nie stworzył jeszcze takiego miejsca w naszej wsi, to mogę to zrobić ja. I tak powstało Studio Motyle.
Bardzo serdecznie zapraszam osoby, które chciałyby sobie pospędzać miło czas i nauczyć się czegoś nowego. Prowadzę zajęcia z szycia na maszynie oraz decoupage. Współpracuje też z Panią która chętnie nauczy jak robić na drutach czy szydełku. Poza tym szukam osób chętnych do nauki tańca brzucha oraz latino solo. Tańcem brzucha zajmowałam się trzy lata temu i nawet udało mi się przez dwa i pół roku dojeżdżać do Oliwy, ale w końcu się zmęczyłam. Chętnie potańczyłabym sobie znowu, nawet znalazłam osobę, która poprowadziłaby u nas zajęcia. Dlatego też szukam osób chętnych na takie zajęcia.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.studiomotyle.pl.

Offline

 

#2 2015-02-21 15:21:14

Justena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zajęcia hobbystyczne w Baninie

Czy udało się zebrać grupę na zajęcia? Jest jeszcze szansa dopisania się do niej?

Offline

 

#3 2022-06-10 00:26:42

 Doradca biznesowy Banino

Nowy użytkownik

Skąd: Banino, Pomorskie
Zarejestrowany: 2022-06-10
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Zajęcia hobbystyczne w Baninie

Cześć,
dopiero się przeprowadziłem, mamy w Baninie jakąś siłownię? :-)


Doradztwo biznesowe w Baninie. Agencja konsultingowa w której pracuje zajmuje się wywiadownią gospodarczą i marketingiem strategiczny, co oznacza badania i analizę rynku, konkurencji i kontrahentów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more praca gdańsk ukryta sobieszewo purmo wrocław catering w warszawie